Մեր բլոգները

Դասավանդողներ

«Իմացումի հրճվանք» ծրագրի 1-ին  ուսումնական տարի. 5 տարեկանների զարգացման խումբ

Մանուշակ Աբրահամյան

Ռուզան Աբրահամյան

1-ին դասարան

Մարինե Մխիթարյան

2-րդ դասարան

Կարինե Մամիկոնյան

«Իմացումի հրճվանք» ծրագրի 2-րդ դասարան

Մարի Միքաելյան

3-րդ դասարան

Կարինե Խառատյան

4-րդ, 5-1, 5-2  դասարաններ

Այլ դասավանդողներ

Երկարացված օրվա կազմակերպիչներ

Նախակրթարանի դաստիարակներ

Լրացուցիչ կրթություն 

Սովորողներ

3-րդ դասարան

  1. Օլգա Ալեքսանյան
  2. Մայա Խաչատրյան
  3. Լևոն Սարգսյան
  4. Արամ Օնիկի Կարապետյան
  5. Արամ Սարգիսի Կարապետյան
  6. Գոշ Դարչինյան 
  7. Ռոման Մանվելյան
  8. Կարեն Վարդանյան
  9. Սարգիս Մարտիրոսյան
  10. Սաթինե Սահակյան
  11. Ինեսա Հովհաննիսյան
  12. Լիլյա Դուրգարյան
  13. Լաուրա Դուրգարյան
  14. Եվա Հովհաննիսյան
  15. Ռոբերտ Սահակյան
  16. Դանիել Հարությունյան
  17. Մարիա Եփրեմյան
  18. Վաղարշակ Գրիգորյան
  19. Մաքսիմ Սահրադյան


    4-րդ դասարան

  1. Սյուզաննա Բարեղամյան
  2. Սոնա Սարգսյան
  3. Մհեր Կիրակոսյան
  4. .Աշոտ Հովեյան
  5. Հասմիկ Սարգսյան
  6. Գևորգ Հարությունյան
  7. Արեն Աթայան
  8. Յանա Գրիգորյան
  9. Լիլի Գիրագոսյան
  10. Հովհաննես Կարապետյան
  11. Գրիգոր Պապիկյան
  12. Վահե Մակվեցյան
  13. Արա Վարդանյան
  14. Օֆելյա Մելքոնյան
  15. Խեչոյան Սաթե
  16. Խեչոյան Էլիս
  17. Դավիթ Խադիչյան

5.1 դասարան

  1. Ամալյա Ազատյան
  2. Քրիստինե Գասպարյան
  3. Վերոնիկա Խաչատրյան
  4. Գոռ Ստեփանյան
  5. Հայկ Ջահանգիրյան
  6. Սերգեյ Դալալյան
  7. Աշոտ Մեսրոպյան
  8. Մարտին Բարսեղյան
  9.  Արմեն Բուռնազյան 
  10. Միքայել Քալանթարյան
  11. Դավիթ Եփրեմյան
  12. Արսեն Կարապետյան
  13. Արմեն Մուրադյան
  14. Էրիկ Դալլաքյան
  15. Սերոփյան Կորյուն
  16. Էլինա Հարությունյան
  17. Հովհաննիսյան Հայկ
  18. Դավիթ Պապոյան

5.2 դասարան

  1. Վարուժան Պողոսյան
  2. Տարոն Անտոնյան
  3. Արեգ Մարտիրոսյան
  4. Սուրեն Մխիթարյան
  5. Վան Գրիգորյան
  6. Զոյա Զոլյան
  7. Դավիթ Աղաբաբյան
  8.  Նազենի Հովհաննիսյան
  9. Հայրապետյան Արթուր 
  10. Ադամյան Խաչատուր
  11. Դավիթ Մելիչենկո
  12. Նարե Մուրադյան
  13. Արսեն Ադամյան
  14. Վարդան Երանոսյան
  15. Մինաս Սահակյան
  16. Գոռ Մկրտչյան
  17. Տիգրան Հակոբյան

6-րդ դասարան

  1. Գոհար Ստեփանյան
  2. Հրաչյա Աբգարյան
  3. Սամվել Ազատյան
  4. Միլենա Դանիելյան
  5. Դավիթ Արտենյան
  6. Լուիզա Արտենյան
  7. Էլեն Գյուլումյան
  8. Ջանոյան Արա
  9. Լիլիթ Հարությունյան
  10. Նարե Մանուկյան
  11. Խեչոյան Հակոբ 
  12. Լինդա Մելիքյան
  13. Արսեն Մինասյան
  14. Մերի Երեմյան
  15. Նարեկ Մանուկյան
  16. Սեդա Սահակյան
  17. Վարդուհի Կարինյան
  18. Ստեփան Հարությունյան
  19. Սիմոնյան Գոռ
  20. Խաչատրյան Անի
  21. Դուրգարյան Նարեկ 
  22. Սարգսյան Սոնա
  23. Մկրտչյան Նինա
  24. Օհանջյան Մոնիկա
  25. Բանդուրյան Ասյա
  26. Հարություն Կագանյան

(0) դիտում