Հունվարի 14-18-ը

Նախագծային ճամբար

Հունվարի 14

8։00-ից՝ ուսումնական երթ դեպի կրթահամալիր միասնական, անհատական երթուղիներով

9։00-9։30՝ ընդհանուր պարապմունք․ Պատասխանատուներ՝ Կարինե Մամիկոնյան և 3-1 դասարան

09.45-10.30- Դիջիգովազդի ստեղծում․ Դիանա Գևորգյան և 6 տարեկաններ

09։30-10։30՝ Գետառ փաթեթի ծանոթացում․ Հայկուհի Հովհաննիսյան և Էկոզինվորների ջոկատ

10:00-10։45՝ կրտսեր դպրոցի ջոկատներ. «Դյուցազներգություն» համերգի, սկավառակի ձայնագրության փորձ․ Հասմիկ Մաթևոսյան և ընկերներ

10:30՝ Ձմեռային մարզական խաղերի բացում. Մայր դպրոց
մասնակիցներ՝ Ռիմա Քեքեջյան, Անուշ Թորոսյան , 4-5-րդ դասարանցիներ

11.00-12.00-Խոհանոցային գործունեություն՝ թխում ենք պիցցա․ Դիանա Գևորգյան և 6 տարեկաններ

11։00՝ Հայկ Համբարձումյանը Գեղարվեստի հարթակում. ոչ մի շաբաթ առանց Թումանյանի, «Սասնա ծռեր. պատում, մոտիվ, գրքային ավանդույթ»
մասնակիցներ՝ Քրիստինե Շահբազյան  և «Հյուսիսափայլ» ջոկատ

11։00-13։00՝ Այցելություն  Իրինա Ռոդնինայի  գեղասահքի դպրոց․ Ռիմա Քեքեջյան և 4-5-րդ դասարանցի ջոկատայիններ

11։30-13։00՝ 2-1 դասարանի ճամբարականների լող Արևմուտքի փակ լողավազանում․Մարինե Մխիթարյան

11։30-12։30՝ Դպրոցը կառուցողական խաղերի բաց լաբորատորիա․ Կարինե Խառատյան և ջոկատայիններ

11։00-12։00՝ Դպրոցը բնագիտական փորձերի բաց լաբորատորիա․ Բնագիտական փորձեր․ Սեդա Վիրաբյան, Անժելա Բլեյան, բնագետների ջոկատ  և կրտսեր ընկերներ։

12։30-13։00՝ English+sport. Հայկուհի Հովհաննիսյան և կրտսեր ջոկատայիններ

13։30՝ 2-4 տարեկանների դաստիարակների լաբորատորիա

14։00՝ «Բանավոր պատմություն». մասնագիտական զարգացման պարապմունք. Գեղարվեստի հարթակ

13:30-17:00 Երկարացված օրվա ճամբարային Նախագծեր

 

Հունվարի 15

8։00-ից՝ ուսումնական երթ դեպի կրթահամալիր միասնական, անհատական երթուղիներով

9։00-9։30՝ ընդհանուր պարապմունք․ Պատասխանատուներ՝ Կարինե Մամիկոնյան և 3-1 դասարան

09.30-10.30- Աշխատանք համակարգիչներով. Paint- նկարչական ծրագրով նկարում ենք դիջիբացիկներ․ 5 տարեկաններ, Դիանա Գևորգյան, Քրիստինա Հովհաննիսյան

09.40-10.20- Ջերմատուն. սենյակային բույսերի տեղափոխում՝ մեծ թաղարներ: Անժելա Բլեյան և բնապահպանների ջոկատ
11:00-12:00Մարզական խաղեր 5 տարեկանների հետ․ Սիդոնյա Վիրաբյան, 1-1 ջոկատ
12:30-13:35 —Կավագործունեություն. Համագործակցություն տեխնոլոգների ջոկատի հետ.Տաթև Աթոյան, Սիդոնյա Վիրաբյան

11.00-12.00- Մարզական սպորտլանդիա 6 տարեկանների հետ․ Դիանա Գևորգյան, Քրիստինա Հովհաննիսյան

13.00-13.30-Իրականացնում ենք <<Ես բնագետիկ եմ…>> նախագիծը․ Դիանա Գևորգյան, Քրիստինա Հովհաննիսյան

13։00-13։30- Երեք ոտք պարի ուսուցում․ Մարի Միքայելյան, Տաթև Ավետիսյան և ջոկատայիններ

13-30-17։00՝Երկարացված օրվա նախագծեր

 

Հունվարի 16

8։00-ից՝ ուսումնական երթ դեպի կրթահամալիր միասնական, անհատական երթուղիներով

9։00-9։30՝ ընդհանուր պարապմունք․ Պատասխանատուներ՝ Կարինե Մամիկոնյան և 3-1 դասարան

10:00-10:30` Կառուցողական խաղեր․ Դպրոցը կառուցողական խաղերի քաղաք․ Մանուշակ Աբրահամյան  և 2-1 ջոկատ
​10:20-11:00`Ընթերցանություն՝ Ես՝ ընթերցող․ Մանուշակ Աբրահամյան  և 2-1 ջոկատ

9:30-10:30-Մարզական խաղեր․ Մարինե Մխիթարյան, 2-2 ջոկատ

11:30-12:30՝Թատրոն, տեխնոլոգիական աշխատանք․Մարինե Մխիթարյան, 2-2 ջոկատ

11:00-11:45 Բնագիտա-տեխնիկական ստուգատեսի հայտարարության ընթերցում, անվանակարգերի քննարկում, նյութերի ընտրություն․ Ջոկատներ

11:50-12:30 Նախապատրաստվում ենք հունվարի 17-ի ճամփորդությանը. ձմեռային խաղեր, չմշկասահք Իրինա Ռոդնինայի  գեղասահքի դպրոցում: Գծել ճամփորդության երթուղու քարտեզը: Մարի Միքայելյան, Կարինե Մամիկոնյան

12:30-13:35՝ Բնագիտական փորձեր․ Դպրոցը բանգիտատեխնիկական բաց լաբորատորիաՄարինե Մխիթարյան, 2-2 ջոկատ

13.00-13.30՝ <<Ես բնագետիկ եմ…>> նախագիծը․ Դիանա Գևորգյան և 5 տարեկանների ջոկատ

13․30-17։00՝ Երկարացված օրվա ճամբարի նախագծեր

 

Հովհաննիսյան Քրիստինա

Ֆենյա Արսենյան

Նարինե Պողոսյան

Անժելա Բլեյան

Շողիկ Զեյնալյան

Սուսաննա Պետրոսյան

 

Հունվարի 17՝

 

8։00-ից՝ ուսումնական երթ դեպի կրթահամալիր միասնական, անհատական երթուղիներով

9։00-9։30՝ ընդհանուր պարապմունք․ Պատասխանատուներ՝ Կարինե Մամիկոնյան և 3-1 դասարան

10:00 Ձմեռային խաղեր, չմշկասահք Իրինա Ռոդնինայի  գեղասահքի դպրոցում․ Կարինե Մամիկոնյան, Մարի Միքայելյան և ջոկատայիններ

11 : 00 — 12: 00՝ Խոհանոցային գործունեություն․ Սիդոնյա Վիրաբյան և 1-1 ջոկատ
12: 00  — 12 : 35 ՝ Երգուսուցում․Սիդոնյա Վիրաբյան և 1-1 ջոկատ

12։00-13։00՝  «Հարթակ Գեղարվեստում» ակումբի հյուրն է Ազատություն ռադիոկայանի գլխավոր խմբագիր, լրագրող Սիրանույշ Գևորգյանը

11:30-12:30-Գրաբարի ուսուցումը կրտսեր դպրոցում.  Մարինե Մխիթարյան և 2-2 ջոկատ

11.00-12.00- «Իմացումի հրճվանք» ծրագրի կրտսերների «Հունվարիկ»․ Դիանա Գևորգյան, Քրիստինա Հովհաննիսյան և 5 տարեկանների ջոկատ

12.00-12.30-«Թամզարա» պարի ամրապնդում․ Դիանա Գևորգյան, Քրիստինա Հովհաննիսյան և 5 տարեկանների ջոկատ

12։00-13։00՝  «Հարթակ Գեղարվեստում» ակումբի հյուրն է Ազատություն ռադիոկայանի գլխավոր խմբագիր, լրագրող Սիրանույշ Գևորգյանը

12:30-13:35-Մարզական խաղեր․Մարինե Մխիթարյան, Մանուշակ Աբրահամյան,  2-1 և 2-2 ջոկատ

13։30-17։00՝ Երկարացված օրվա ճամբարներ

 

Ջոկատներ՝

1-3-րդ դասարաններ․  Ջոկատավարներ՝ դասվարներ

4-5-րդ դասարաններ․ Ջոկատավարներ՝ Ռիմա Քեքեջյան, Քրիստինե Շահբազյան, Տաթև Աթոյան,  Աննա Ֆրանգյան

 

Տեխնոլոգների ջոկատ՝  Տաթև Աթոյան

Բնապահպան-գինեգործների ջոկատ՝ Հայկուհի Հովհաննիսյան, օգնական՝ Անժելա Բլեյան

Թարգմանիչների ջոկատ՝ Աննա Ֆրանգյան

«Հյուսիսափայլ» ջոկատ՝  Քրիստինե Շահբազյան

«Էկո զինվորներ» ջոկատ՝ Հայկուհի Հովհաննիսյան

Բովանդակություն
Դպրոցը կառուցողական խաղերի բաց  քաղաք

Ստուգատեսներ

«Հանրակրթական Դիջիթեք 2019»

 

Մարզական ստուգատես

Ձմեռային խաղեր․ Չմշկասահք, դահուկասպորտ, սահնակ
Մարմնամարզություն․ Մարմնամարզական խաղեր

Լող

Բնագիտատեխնիկական ստուգատես

Վարպետության դասեր․ Փոքրիկ էյնշտեյն գիտության թանգարան, ռոբոտաշինություն, բլոգավարություն

Սովորող-սովորեցնող
Ձմեռն Ագարակում․ Խնամք, աշխատանքներ

Ուսումնական-հետազոտական ճամփորդություններ՝

Աղբի վերամշակման գործարաններ․ Ստվարաթղթի, պլաստիկի, մետաղի

Ճամփորդություններ

  • «Գևորգյան» գինու արտադրամաս+
  • Սահադաշտ
  • Աղբի վերամշակման գործարաններ+
  • Երևան․ Արամի, Բուզանդի, Կողբացու, Կոնդի թաղամասներ
  • Սարդարի մառան
  • Կիլիկյանների մառան
  • Ջրվեժ
  • Կոշ
  • Գյումրի
  • Արատես

Սաթեն Գևորգյան

Անուշ Ավետիսյան

Սոնա Կարապետյան

Դիանա Գևորգյան

Սիդոնյա Վիրաբյան

Կարինե Խառատյան

Մարի Միքայելյան

Մարինե Մխիթարյան

Մանուշակ Աբրահամյան

Կարինե Մամիկոնյան

Հայկուհի Հովհաննիսյան

Աննա Ֆրանգյան

Անուշ Թորոսյան

Տաթև Աթոյան 

Քրիստինե Շահբազյան

Հասմիկ Մաթևոսյան

Ռիմա Քեքեջյան

Քրիստինա Հովհաննիսյան

Նարինե Պողոսյան

Ֆենյա Եղիազարյան

Սուսաննա Պետրոսյան

Շողիկ Զեյնալյան

Անժելա Բլեյան

 

 

Անհատական աշխատաժամանակներ՝

 

Անուշ-Ավետիսյան

Սոնա-Կարապետյան

Սաթեն-Գևորգյան

Անուշ-Թորոսյան

Կարինե Խառատյան

Մարինե-Մխիթարյան

Մանուշակ Աբրահամյան

Մարի Միքայելյան

Կարինե Մամիկոնյան

Անժելա Բլեյան

Շողիկ Զեյնալյան

Պողոսյան Նարինե

Սուսաննա Պետրոսյան

Քրիստինա Հովհաննիսյան

Քրիստինե Շահբազյան

 

(29) դիտում

Թողնել արձագանք

Դուք կարող եք օգտագործել HTML թեգեր և ատրիբուտներ: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>