Հունվարի 21-25

Հունվարի 21

8։00-ից՝ ուսումնական երթ դեպի կրթահամալիր միասնական, անհատական երթուղիներով

9.00-9.30-  Առավոտյան ընդհանուր պարապմունք

10:30-13:30 Նախագծային աշխատանք, այցելություն «ԱՅ ԷՍ ԷՍ ԴԻ» Համայնքների
կայուն զարգացման նորարարական լուծումներ» ՀԿ. Էկոզինվորներ, Հայկուհի Հովհաննիսյան

9։30֊10։45՝ Գրաբարի ուսուցումը կրտսեր դպրոցում, ընթերցանություն․  2-1 ջոկատ, ջոկատավար՝ Մարինե Մխիթարյան

9.30-10.00- «Թումանյանը երաժշտության մեջ » նախագիծ-5 տարեկաններ․ Հասմիկ Մաթևոսյան

10.00-10.45-«Դյուցազնապատում»`ձայնասկավառակի փորձեր․ Հասմիկ Մաթևոսյան և 4-5-րդ դասարանի ջոկատայիններ

11.45-12:35«Սասնա ծռեր» մուլտֆիլմի դիտում, քննարկում -4-րդ ջոկատ

13:00-13:35- «Կարմիր փուչիկ» ֆիլմի  դիտում, քննարկում Հարթակում-5-րդ ջոկատ

11,00-12,00- «Թումանյանը երաժշտության մեջ » նախագիծ նախակրթարանի խմբեր․ Հասմիկ Մաթևոսյան և դաստիարակներ

12,00-12,30-«Թումանյանը երաժշտության մեջ » 1-1 և 1-2 ջոկատներ․ Հասմիկ Մաթևոսյան, Սեդա Վիրաբյան, Կարինե Խառատյան

11։40֊13։30՝ լող Արևմուտքի փակ լողավազանում․ 2-1 ջոկատ, ջոկատավար՝ Մարինե Մխիթարյան

11:00-12:15՝  Բնագիտական  փորձեր․ Անժելա Բլեյան և բնապահպաններ

11։00-12։35՝ նկարչական պերֆորմանս <<նոր արվեստանոցում>>․ Տեխնոլոգների ջոկատ, ջոկատավար՝ Տաթև Աթոյան

11:50-12:30`Ուրախ մաթեմատիկա ․ 2-1 ջոկատ, ջոկատավար՝  Մանուշակ Աբրահամյան
12:30-13:35`Դիջիթեքյան նյութերի դիտում․ ջոկատ, ջոկատավար՝  Մանուշակ Աբրահամյան

11:00-11:40 Դիջիթեք 2019-ի հայտերի լրացում. 3-2 ջոկատ, ջոկատավար՝ Կարինե Մամիկոնյան

12:05-12:55 Դպրոցը բնագիտական փորձերի բաց լաբորատորիա․3-2՝ ջոկատ, ջոկատավար՝ Կարինե Մամիկոնյան

12։30-12։55՝ Դպրոցը բնագիտական փորձերի բաց լաբորատորիա․ 3-1 ջոկատ, ջոկատավար՝ Մարի Միքայելյան

13․30-17։00՝ Երկարացված օրվա ճամբարի նախագծեր

Հովահննիսյան Քրիստինա

Ֆենյա Արսենյան

Սուսաննա Պետրոսյան

Անժելա Բլեյան

Նարինե Պողոսյան

Ջոկատներ՝

1-3-րդ դասարաններ․  Ջոկատավարներ՝ դասվարներ

4-5-րդ դասարաններ․ Ջոկատավարներ՝ Ռիմա Քեքեջյան, Քրիստինե Շահբազյան, Տաթև Աթոյան,  Աննա Ֆրանգյան

 

Հունվարի 22

8։00-ից՝ ուսումնական երթ դեպի կրթահամալիր միասնական, անհատական երթուղիներով

9.00-9.30-  Առավոտյան ընդհանուր պարապմունք

9:30-10:20`Լեզվագործունեություն՝ Դիջի-աքրոստիկոսների հորինում
11:20-12:30`Մաթեմատիկական խաղերի ստեղծում․ Մանուշակ Աբրահամյան 2-1 դասարան

11:00-12:00Պարուսուցում: Համագործակցություն 3.2 դասարանի հետ
12:30-13:35`Դիջիթեքյան և Բնագիտա-տեխնիկական ստուգատեսների նյութերի դիտում․ Մանուշակ Աբրահամյան 2-1 դասարան

 

 

Հունվարի 23

8։00-ից՝ ուսումնական երթ դեպի կրթահամալիր միասնական, անհատական երթուղիներով

9.00-9.30՝ Առավոտյան ընդհանուր պարապմունք

9:30-10:00`Երաժշտական գործունեություն`Թումանյանը երաժշտության մեջ
10:00-10:30` Կառուցողական խաղեր
​10:20-11:00`Ընթերցանություն՝ Ես՝ ընթերցող

11:30՝ Համագործակցություն կենդանաբանական այգու հետ

 

 

 

Տեխնոլոգների ջոկատ՝  Տաթև Աթոյան

Բնապահպան-գինեգործների ջոկատ՝ Հայկուհի Հովհաննիսյան, օգնական՝ Անժելա Բլեյան

Թարգմանիչների ջոկատ՝ Աննա Ֆրանգյան

«Հյուսիսափայլ» ջոկատ՝  Քրիստինե Շահբազյան

«Էկո զինվորներ» ջոկատ՝ Հայկուհի Հովհաննիսյան

Բովանդակություն
Դպրոցը կառուցողական խաղերի բաց  քաղաք

Ստուգատեսներ

«Հանրակրթական Դիջիթեք 2019»

 

Մարզական ստուգատես

Ձմեռային խաղեր․ Չմշկասահք, դահուկասպորտ, սահնակ
Մարմնամարզություն․ Մարմնամարզական խաղեր

Լող

Բնագիտատեխնիկական ստուգատես

Վարպետության դասեր․ Փոքրիկ էյնշտեյն գիտության թանգարան, ռոբոտաշինություն, բլոգավարություն

Սովորող-սովորեցնող
Ձմեռն Ագարակում․ Խնամք, աշխատանքներ

Ուսումնական-հետազոտական ճամփորդություններ՝

Աղբի վերամշակման գործարաններ․ Ստվարաթղթի, պլաստիկի, մետաղի

Ճամփորդություններ

  • «Գևորգյան» գինու արտադրամաս+
  • Սահադաշտ
  • Աղբի վերամշակման գործարաններ+
  • Երևան․ Արամի, Բուզանդի, Կողբացու, Կոնդի թաղամասներ
  • Սարդարի մառան
  • Կիլիկյանների մառան
  • Ջրվեժ
  • Կոշ
  • Գյումրի
  • Արատես

Սաթեն Գևորգյան

Անուշ Ավետիսյան

Սոնա Կարապետյան

Դիանա Գևորգյան

Սիդոնյա Վիրաբյան

Կարինե Խառատյան

Մարի Միքայելյան

Մարինե Մխիթարյան

Մանուշակ Աբրահամյան

Կարինե Մամիկոնյան

Հայկուհի Հովհաննիսյան

Աննա Ֆրանգյան

Անուշ Թորոսյան

Տաթև Աթոյան 

Քրիստինե Շահբազյան

Հասմիկ Մաթևոսյան

Ռիմա Քեքեջյան

Քրիստինա Հովհաննիսյան

Նարինե Պողոսյան

Ֆենյա Եղիազարյան

Սուսաննա Պետրոսյան

Շողիկ Զեյնալյան

Անժելա Բլեյան

 

 

Անհատական աշխատաժամանակներ՝

 

Անուշ-Ավետիսյան

Սոնա-Կարապետյան

Սաթեն-Գևորգյան

Անուշ-Թորոսյան

Կարինե Խառատյան

Մարինե-Մխիթարյան

Մանուշակ Աբրահամյան

Մարի Միքայելյան

Կարինե Մամիկոնյան

Անժելա Բլեյան

Շողիկ Զեյնալյան

Պողոսյան Նարինե

Սուսաննա Պետրոսյան

Քրիստինա Հովհաննիսյան

Քրիստինե Շահբազյան

 

 

(34) դիտում

Թողնել արձագանք

Դուք կարող եք օգտագործել HTML թեգեր և ատրիբուտներ: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>