Մեր բլոգները

Դասավանդողներ

«Իմացումի հրճվանք» ծրագրի 1-ին  ուսումնական տարի. 6 տարեկանների զարգացման խումբ

Մարի Միքայելյան

Քրիստինա Հովհաննիսյան

1-ին դասարան

Կարինե Մամիկոնյան

Ազնիվ Մանուկյան

«Իմացումի հրճվանք» ծրագրի 2-րդ դասարան

Դիանա Գևորգյան

Քրիստինա Հովհաննիսյան

2-րդ դասարան

Կարինե Խառատյան

Սիդոնյա Վիրաբյան

«Իմացումի հրճվանք» ծրագրի 3-րդ դասարան

Մանուշակ Աբրահամյան

3-րդ դասարան

Մարինե Մխիթարյան

4-րդ և  5-րդ   դասարաններ

Այլ դասավանդողներ

Երկարացված օրվա կազմակերպիչներ

Նախակրթարանի դաստիարակներ

Ուսուցչի օգնական

Անուշ Թորոսյան

Լրացուցիչ կրթություն 

Սովորողներ

«Իմացումի հրճվանք» ծրագրի 3-րդ դասարան

Անհատական բլոգները՝

  1. Ավետիսյան Դանիել
  2. Գրիգորյան Տիգրան
  3. Գևորգյան Ալեքսանդր
  4. Դավթյան Հովհաննես
  5. Խալաթյան Արփի
  6. Խաչատրյան Արեգ
  7. Կարապետյան Միլենա
  8. Կիրակոսյան Տարոն
  9. Հակոբյան Դավիթ
  10. Մելիքյան Ալեքս
  11. Մելիքյան Գարիկ
  12. Մելիքյան Լեո
  13. Մելքոնյան Նարե
  14. Մինասյան Լիլի
  15. Մուրադյան Էյվա
  16. Մուրադյան Խաչատուր
  17. Մուրադյան Նռանե
  18. Նահապետյան Տիգրան
  19. Պապյան Եվա
  20. Պետրոսյան Մարկ
  21. Սեփխանյան Արտաշես
  22. Տոնոյան Արեգ

3-րդ դասարան

Անհատական բլոգները՝

  1.  Ադամյան Անգելինա Խաչիկի
  2. Աղամալյան Սերգեյ Սարգիսի
  3. Ասատրյան Նիկա Հովհաննեսի
  4. Ավետիսյան Պարգև Սահակի
  5. Գասպարյան Գեղամ Գնելի
  6. Գևորգյան Նանե Մկրտիչի
  7. Գևորգյան Յանա Արթուրի
  8. Գրիգորյան Մարկ Արմենի
  9. Դանիելյան Դավիթ Արտյոմի
  10. Ծատուրյան Ասլան Արթուրի
  11. Հայրապետյան Սոֆյա Վահեի
  12. Հարությունյան Արեգ Սերգեյի
  13. Հովսեփյան Սուրեն Վարազդատի
  14. Մելքոնյան Ալեք Մնացականի
  15. Մելքոնյան Ակսել Մնացականի
  16. Մանուկյան Սերյոժա Վիգենի
  17. Մուրադյան Էլիզա Աշոտի
  18. Պատեկար Օմ Սանջայի
  19. Պետրոսյան Գոռ Արթուրի
  20. Պետրոսյան Մհեր Արեգի
  21. Սահակյան Մարիա Կարենի
  22. Սահակյան Նանե Մհերի
  23. Վարդանյան Իսրայել Արմենի
  24. Տեր-Մովսիսյան Ալեքս Արմենի

4-1 դասարան

  1. Նատալի Մովսիսյան
  2. Հենրիկ Կարապետյան
  3. Ելենա Կարապետյան
  4. Ռոզա Մովսիսյան
  5. Բաբգէն Շահինեյան
  6. Էրիկ Օհանյան
  7. Գեղամ Տիգրանյան
  8. Կատրին Մկրտչյան
  9. Վիկտորիա Եդիգարյան
  10. Լուիզա Խաչատրյան
  11. Արտավազդ Մկրտչյան
  12. Նատալի Տագեսյան
  13. Լառա Պետրոսյան
  14. Էդգար Ղումաշյան
  15. Լիա Լալայան
  16. Հարութ Կարապետյան
  17. Սերո Կարագուլլյան
  18. Սերո Կարագուլլյան
  19. Շարբել Անոնի Ալ Բըշռռաուի
  20. Աննամարիա Մարգարեան
  21. Ատրինէ Մարգարեան
  22. Դավիթ Մնացականյան
  23. Այվազյան Միլենա
  24. Գևորգյան Ռոբերտ
  25. Գաբրիելյան Էլեն
  26. Մարդյան Դանիել

    4
    -2 դասարան
  1. Դավիթ Հովհաննիսյան
  2. Էրիկ Հովհաննիսյան
  3. Ալեն Հարությունյան
  4. Կարեն Ասլանյան
  5. Մանուկ Կարապետյան
  6. Դանիել Մարկոսյան
  7. Արամ Սարքիսսյան
  8. Հրանտ Այդինյան
  9. Անի Եիսաղոլի
  10. Անահիտ Երեմյան
  11. Աշոտ Փանոսյան
  12. Հայկ Բադալյան
  13. Արամ Հակոբյան
  14. Արթուր Զալինյան
  15. Ռաֆայել Խեչոյան
  16. Կատրին Ղարիբյան
  17. Տիգրան Բաբայան
  18. Սամվել Աբգարյան
  19. Դանիել Հովսեփյան
  20. Եվա Բալյան
  21. Մարիա Բալյան
  22. Գալստյան Էդուարդ
  23. Թերզյան Սևան
  24. Մուրադյան Սոֆի

5-րդ դասարան

  1. Օլգա Ալեքսանյան
  2. Մայա Խաչատրյան
  3. Լևոն Սարգսյան
  4. Արամ  Կարապետյան
  5. Կարեն Վարդանյան
  6. Սարգիս Մարտիրոսյան
  7. Սաթինե Սահակյան
  8. Լիլյա Դուրգարյան
  9. Լաուրա Դուրգարյան
  10. Ռոբերտ Սահակյան
  11. Դանիել Հարությունյան
  12. Մարիա Եփրեմյան
  13. Վաղարշակ Գրիգորյան
  14. Մաքսիմ Սահրադյան
  15. Մելանյա Քեքեջյան
  16. Անի Հարությունյան
  17. Կատարինա Գրիգորյան
  18. Գայանե Սարգսյան
  19. Դավիթ Գուրգենի Մարգարյան
  20. Յուրա Սահակյան
  21. Իննա Ջաբուրյան  
  22. Ապիտոնյան Դավիթ
  23. Հովհաննիսյան Եվա
  24. Օֆելյա Եսոյան
  25. Անուշ Հովհաննիսյան
  26. Դավիթ Սուրենի Մարգարյան
  27. Արսինե Բադալյան 
  28. Լորի Նիքոլյան
  29. Լիա Վարդանյան

(0) դիտում